LED ПРОЖЕКТОР 20W 6400K IP44 VIVALUX SHIFT
Code: 238678
In stock
Short Description
- MODEL : SHIFT
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | SHIFT |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| LENGTH | 11.00 см |
| WIDTH | 4.80 см |
| HEIGHT | 15.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| EAN | 3800234850115 |
No documents were found for this product

English 












