СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 90Х195 SYNCHRO SK-S-077
Code: 229780



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : МАТИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 8.00 мм
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
Shipping:
See credit plans
from3.51 €
/
6.86лв.
Price: 132.90 €93.03 € / 181.95 лв.
Save: 30 %
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | SK-S-077 |
| COLOUR OF THE GLASS | МАТИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 8.00 мм |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | СТАЦИОНАРЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800132516809 |
No documents were found for this product

English 





















