ПЕЧКА MERSO ЧУДО
- Емайлирана отвън
- Топлина мощност - 6.44kW
- Топлинен капацитет - 45m2
- Диаметър на кюнеца - Ф130
- Гориво - на дърва и въглища
- Размери(д/ш/в)-54/40/71 см.
- Тегло:22 кг.
- Чугунена горна плоча
- Предна вентилация

English 









- Емайлирана отвън
- Топлина мощност - 6.44kW
- Топлинен капацитет - 45m2
- Диаметър на кюнеца - Ф130
- Гориво - на дърва и въглища
- Размери(д/ш/в)-54/40/71 см.
- Тегло:22 кг.
- Чугунена горна плоча
- Предна вентилация
| Brand | MERSO |
| MODEL | ЧУДО |
| STOVE TYPE | STOVE |
| MAX POWER | 6.44 KW |
| COLOUR | КАФЯВ |
| DIMENSION (H, W, D) | 71x40x54cm |
| WEIGHT | 22.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 22.000 kg |
| EAN | 3800225823630 |
