ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ТЪМЕН РИЛИНГТЪН EL203F, 8.00 мм, 32/AC4
Code: 235139
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : EL203F
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
13.79 € 26.97 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.53 М2):
34.96 € 68.38 лв. | Brand | EGGER |
| MODEL | ТЪМЕН РИЛИНГТЪН |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | EL203F |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | CLIC IT! |
| LENGTH | 1292.00 мм |
| WIDTH | 327.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.5349 |
| EAN | 9007022591326 |
No documents were found for this product

English 















