ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ЕЗЕРЕН ДЪБ KEF1061, 8.00 мм, 32/AC4
Code: 235106
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : KEF1061
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
9.99 € 19.54 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.99 М2):
19.93 € 38.98 лв. | Brand | EGGER |
| MODEL | ЕЗЕРЕН ДЪБ |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | KEF1061 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | CLIC IT! |
| LENGTH | 1292.00 мм |
| WIDTH | 193.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.9948 |
| EAN | 9007022613233 |
No documents were found for this product

English 















