UMBRELLA BASE PROGARDEN РАТАН
Code: 484283
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : EQUIPMENT
- DIAMETER SM : 45.0 см
- HEIGHT : 15.00 см
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL | РАТАН |
| KIND | ОСНОВА |
| UMBRELLA TYPE | EQUIPMENT |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| HEIGHT | 15.00 см |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WEIGHT | 0.980 kg |
| EAN | 8002936045911 |
No documents were found for this product

English 












