ОСНОВА ЗА ЧАДЪР PROGARDEN РАТАН
Код: 484283
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : ОБОРУДВАНЕ
- ДИАМЕТЪР СМ : 45.0 см
- ВИСОЧИНА : 15.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ | РАТАН |
| ВИД | ОСНОВА |
| ТИП ЧАДЪРИ | ОБОРУДВАНЕ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| ВИСОЧИНА | 15.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ТЕГЛО | 0.980 kg |
| EAN | 8002936045911 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












