НАСТОЛНА БОРМАШИНА RAIDER RDP-BD04
Code: 454980
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 350 W
- LENGTH OF COURSE : 55 мм
- IDLE SPEED 1/min : 600-2600
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.59 €
/
7.02лв.
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RDP-BD04 |
| POWER CONSUMPTION | 350 W |
| LENGTH OF COURSE | 55 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 600-2600 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| NUMBER OF GEARS | 5 |
| PRODUCT WEIGHT | 13.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123108693 |
No documents were found for this product

English 






















