НАСТОЛНА БОРМАШИНА RAIDER RDP-BD04
Код: 454980
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 350 W
- ДЪЛЖИНА НА ХОДА : 55 мм
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 600-2600
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.59 €
/
7.02лв.
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RDP-BD04 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 350 W |
| ДЪЛЖИНА НА ХОДА | 55 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 600-2600 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 5 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123108693 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















