АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ STIHL IMOW 5.0 EVO 36 V, CUTTING WIDTH 28.00 см, 1500 m²
Code: 231276
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 36 V
- CUTTING WIDTH : 28.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 60 мм
Shipping:
See credit plans
from45.30 €
/
88.60лв.
Interest, fees and APR

10х119.90€
/
10х234.50лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | IMOW 5.0 EVO |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| CHARGER | Yes |
| CUTTING WIDTH | 28.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 1500 m² |
| BLUETOOTH | Yes |
| WI-FI | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| VIRTUAL BOUNDARY CABLE | No |
| MAXIMUM SLOPE | 45 % |
| PRODUCT WEIGHT | 15.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661677764 |
No documents were found for this product

English 



























