КОМПРЕСОР RAIDER RD-AC12
Code: 230665
In stock
Short Description
- TYPE AIR COMPRESSOR : OIL
- MAX OPERATING PRESSURE : 8 bar
- TANK VOLUME : 24.00 L
- OUTPUT FLOW : 110 l/min
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.93 €
/
7.69лв.
Price: 129.90 €103.92 € / 203.25 лв.
Save: 20 %
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-AC12 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE AIR COMPRESSOR | OIL |
| MAX OPERATING PRESSURE | 8 bar |
| TANK VOLUME | 24.00 L |
| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| OUTPUT FLOW | 110 l/min |
| PRODUCT WEIGHT | 18.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАРКУЧ 5М |
| EAN | 3800972016071 |
No documents were found for this product

English 

























