КОМПРЕСОР RAIDER RD-AC12
Код: 230665
В наличност
Кратко описание
- ТИП КОМПРЕСОР : МАСЛЕН
- МАКС.НАЛЯГАНЕ : 8 bar
- ОБЕМ НА СЪДА : 24.00 L
- ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ : 110 l/min
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.93 €
/
7.69лв.
Цена: 129.90 €103.92 € / 203.25 лв.
Спести: 20 %
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-AC12 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП КОМПРЕСОР | МАСЛЕН |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ | 110 l/min |
| НЕТНО ТЕГЛО | 18.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАРКУЧ 5М |
| EAN | 3800972016071 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























