Максимално работно налягане от 10 бара
Компресорът Einhell TC-AC 420/50/10 V е незаменим за работа в работилницата и гаража - с мощност от 2200 W, той генерира максимално работно налягане от 10 бара.

English 

| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-AC 420/50/10 V |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE AIR COMPRESSOR | OIL |
| MAX OPERATING PRESSURE | 10 bar |
| TANK VOLUME | 50.00 L |
| POWER CONSUMPTION | 2200 W |
| PRODUCT WEIGHT | 41.750 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ 150 L/MIN @7 BAR |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4006825638264 |