Максимално работно налягане от 10 бара
Компресорът Einhell TC-AC 420/50/10 V е незаменим за работа в работилницата и гаража - с мощност от 2200 W, той генерира максимално работно налягане от 10 бара.

Български 

| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TC-AC 420/50/10 V |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП КОМПРЕСОР | МАСЛЕН |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ | 10 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 50.00 L |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| НЕТНО ТЕГЛО | 41.750 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ 150 L/MIN @7 BAR |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4006825638264 |