Надеждно раздробяване на клоните в градината
Електрическият клонотрошач Einhell GC-KS 2540 е надежден, вискоефективен инструмент, който бързо и лесно раздробява клони с диаметръ до 40 мм.

English 







| Brand | EINHELL |
| MODEL | GC-KS 2540 |
| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER | 40 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 10.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4006825638233 |