Надеждно раздробяване на клоните в градината
Електрическият клонотрошач Einhell GC-KS 2540 е надежден, вискоефективен инструмент, който бързо и лесно раздробява клони с диаметръ до 40 мм.

Български 







| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GC-KS 2540 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА РЯЗАНЕ | 40 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4006825638233 |