ГРАНИТОГРЕС KEROS ARDENZA BRILLO 60X60 CM
Code: 135302
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.42 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
18.25 € 35.69 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.42 М2):
25.91 € 50.68 лв. | Brand | KEROS |
| MODEL | ARDENZA BRILLO 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 9.80 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.42 m² |
| SURFACE | ГЛАНЦ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕКТИФИЦИРАН |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 31.670 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4200 |
| EAN | 8432597572073 |
No documents were found for this product

English 























