ГРАНИТОГРЕС KEROS ARDENZA BRILLO 60X60 CM
Код: 135302


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.42 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
18.25 €13.68 € 26.76 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.42 М2):
25.91 €19.43 € 38.00 лв. Спести: 25 %
| Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | ARDENZA BRILLO 60X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.80 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.42 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | ГЛАНЦ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 3 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕКТИФИЦИРАН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 31.670 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4200 |
| EAN | 8432597572073 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















