ГРАНИТОГРЕС KAI DUROSTONE ЧЕРВЕН 33.3X33.3 CM
Code: 494002
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 33.30 см
- WIDTH : 33.30 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ЧЕРВЕН
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.66 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
- COLOR OF THE TILES : ЧЕРВЕН
Shipping:
Price М2:
10.22 € 19.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.66 М2):
16.96 € 33.17 лв. | Brand | KAI |
| MODEL | DUROSTONE ЧЕРВЕН 33.3X33.3 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 33.30 см |
| WIDTH | 33.30 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ЧЕРВЕН |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.66 m² |
| SURFACE | МАТ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОКУПНА ЕДИНИЦА - ПАКЕТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 25.300 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6600 |
| COLOR OF THE TILES | ЧЕРВЕН |
| EAN | 3800745816518 |
No documents were found for this product

English 
























