ГРАНИТОГРЕС KAI АРАБЕСК БЯЛ 60X120 CM
Code: 139020




The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
21.47 €13.95 € 27.28 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.44 М2):
30.92 €20.09 € 39.29 лв. Save: 35 %
| Brand | KAI |
| MODEL | АРАБЕСК БЯЛ 60X120 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | ГЛАНЦ |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 30.000 kg |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 3800745614350 |
No documents were found for this product

English 























