- Стените на басейна са изградени с DuraPlus™, материал, подсилен с полиестерна мрежеста сърцевина и два слоя PVC с висока дебелина за превъзходна здравина и издръжливост.
- Стоманена рамка за допълнителна стабилност и здравина.
- Воден обем: 16015 L
- FrameLink System™ - персонализираните Т-образни съединители предотвратяват корозията на метал върху метал.
- Филтърна помпа с картушен филтър 58094 с капацитет 3028 L/h.
- Филтриращата помпа филтрира водата от замърсявания.
- Басейнът е оборудван с изпускателен клапан за лесно източване на водата.
- Включенa e стълба и покривало за басейн.
- Басейнът е много лесен за сглобяване без инструменти.
БАСЕЙН Ф457X122CM BESTWAY 56438
Code: 138359
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 457 см
- HEIGHT : 122.00 см
- CAPACITY LITERS : 16015.00 L
Shipping:
See credit plans
from18.34 €
/
35.87лв.
Interest, fees and APR

10х48.55€
/
10х94.96лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56438 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 457 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 16015.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 63.490 kg |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| INCLUDED LADDER | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 485158 |
| COMPATIBLE COVER | 491664 |
| EAN | 6941607328132 |
No documents were found for this product

English 























