БАСЕЙН Ф366X76CM BESTWAY 56416
Code: 491652
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 366 см
- HEIGHT : 76.00 см
- CAPACITY LITERS : 6473.00 L
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56416 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 366 см |
| HEIGHT | 76.00 см |
| CAPACITY LITERS | 6473.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 23.300 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФИЛТЪР ПОМПА |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 58093 |
| COMPATIBLE COVER | 485155, 485157 |
| EAN | 6942138981865 |
No documents were found for this product

English 



























