- Този модел басейн Bestway Steel Pro MAX ви предоставя чудесно и удобно решение за разхлада през лятото във Вашият двор или градина. Изработен от стомана и материал Tritech, който е доказано устойчив на UV радиация и хлор, басейнът разполага с воден капацитет от 4678 литра при 90% обем. Висококачествената стоманена рамка е здрава, издръжлива и устойчива на корозия. Комплектът включва басейн, филтърна помпа с дебит 1249 литра/час, ремонтен пластир (лепенка), както и книжка с инструкции за експлоатация. Самото инсталиране обикновено отнема приблизително 30 минути с 2 души и е доста лесно.
- Характеристики:
- Бърз и лесен монтаж.
- Неръждаеми метални рамки.
- Лесен и бърз демонтаж и съхранение извън сезона.
- Здрави 3-слойни странични стени.
- Устойчив на UV светлина и хлор.
- Технически данни:
- Марка/модел: Bestway 56408 Steel Pro MAX
- Цвят на продукта: Сив/син
- Материал: Tritech(линер) и стомана (тръбна конструкция)
- Диаметър: 305 см
- Височина: 76 см
- Обем при 90% капацитет: 4678 литра (1236 галона)
- Характеристики на филтърната помпа:
- Капацитет/дебит: 1249 л/час / 330 гал./час
- Захранване: 220-240 V~, 50 Hz
- Мощност: 16 W
- Диаметър на маркуча: 3.2 см
- Окомплектовка:
- 1х филтърна помпа с картушен филтър тип I
- ремонтна лепенка
- книжка с инструкции
БАСЕЙН Ф305X76CM BESTWAY 56408
Code: 491651
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 305 см
- HEIGHT : 76.00 см
- CAPACITY LITERS : 4678.00 L
Shipping:
See credit plans
from5.56 €
/
10.87лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56408 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 305 см |
| HEIGHT | 76.00 см |
| CAPACITY LITERS | 4678.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 18.360 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФИЛТЪР ПОМПА |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 58093 |
| COMPATIBLE COVER | 491662, 491668 |
| EAN | 6942138928754 |
No documents were found for this product

English 

























