АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА С ДВЕ БАТЕРИИ 1.5 AH И ЗАРЯДНО BLACK&DECKER BDCHD18BAFC-QW 18 V, 40.00 nm, BATTERY COUNT 2, 1.50 Ah, TOOL CASE
Code: 488507
АКУМ. БОРМАШИНА BLACK&DECKER BDCHD18BAFC
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 18 V
  • MAXIMUM TORQUE : 40.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 1.50 Ah
  • BATTERY COUNT : 2
Free delivery
See credit plans
from4.25
/
8.31лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х11.24
/
10х21.98лв.
Price:  112.40 / 219.84 лв.
Quantity
Ударна функция
Две скорости
Li-Ion батерия
Окомплектован с две 18 V Li-Ion батерии, всяка с капацитет 1500 mAh. Li-Ion технологията задържа на 80% от заряда на батерията за повече от 90 дни, когато не се използва и няма нужда от зареждане преди всяка употреба. Системата за смяна на батерии е снабдена с пружина, чрез която смяната става бързо, лесно и сигурно.
Допълнителни екстри
Окомплетовка
В удобен куфар са събрани акумулаторният винтоверт, 2 батерии, бързо зарядно и 80 консуматива.
BrandBLACK&DECKER
MODEL
BDCHD18BAFC-QW
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V
BATTERY LEVEL INDICATOR
No
MAXIMUM TORQUE
40.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
12
IDLE SPEED 1/min
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
25 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
10 мм