АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА MAKITA DDF485RFJ 18 V, 50.00 nm, BATTERY COUNT 2, 3.00 Ah, TOOL CASE
Code: 243328
In stock
Short Description
- BATTERY TYPE : Li-Ion
- VOLTAGE : 18 V
- MAXIMUM TORQUE : 50.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- BATTERY CAPACITY : 3.00 Ah
- BATTERY COUNT : 2
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from7.48 €
/
14.63лв.
Interest, fees and APR

10х19.79€
/
10х38.71лв.
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DDF485RFJ |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 50.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 21 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-500 / 0-1900 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 38 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | MAKITA LXT |
| BATTERY CAPACITY | 3.00 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2 | 3.00 Ah |
| BATTERY COUNT | 2 |
| LED LAMP | Yes |
| TOOL CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381866361 |
No documents were found for this product

English 




























