ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC
Код: 245318






Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : ДЪРВЕСЕН
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 89.70 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 48.50 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от11.14 €
/
21.79лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.50€
/
10х57.70лв.
Цена: 365.00 €295.00 € / 576.97 лв.
Спести: 70.00 €
| Марка | INTER CERAMIC |
| ЦВЯТ | ДЪРВЕСЕН |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 89.70 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 48.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354280870 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























