МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПАЛНЯ IRIM NAUTILUS ЗА МАТРАК 160Х200 СМ
Код: 230082







Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 2200.00 мм
- ШИРИНА : 2440.00 мм
- ВИСОЧИНА : 640.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от15.11 €
/
29.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х40.00€
/
10х78.23лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | NAUTILUS ЗА МАТРАК 160Х200 СМ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | МОКА/ЛАТЕ |
| ДЪЛЖИНА | 2200.00 мм |
| ШИРИНА | 2440.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 640.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ШКАФОВЕ, 18 ММ ПДЧ |
| EAN | 3800940256805 |

Български 















