МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПАЛНЯ IRIM NAUTILUS ЗА МАТРАК 160Х200 СМ
Code: 230082







The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2200.00 мм
- WIDTH : 2440.00 мм
- HEIGHT : 640.00 мм
Shipping:
See credit plans
from15.11 €
/
29.55лв.
Interest, fees and APR

10х40.00€
/
10х78.23лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | NAUTILUS ЗА МАТРАК 160Х200 СМ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | МОКА/ЛАТЕ |
| LENGTH | 2200.00 мм |
| WIDTH | 2440.00 мм |
| HEIGHT | 640.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ШКАФОВЕ, 18 ММ ПДЧ |
| EAN | 3800940256805 |

English 
















