ВИСЯЩ СТОЛ HD 8662
Код: 148030





Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 92.00 см
- ВИСОЧИНА : 122.00 см
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от7.01 €
/
13.71лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.54€
/
10х36.26лв.
Цена: 264.90 €185.43 € / 362.67 лв.
Спести: 30 %
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | 8662 |
| ТИП | ВИСЯЩ СТОЛ |
| ДЪЛЖИНА | 92.00 см |
| ШИРИНА | 72.00 см |
| ВИСОЧИНА | 122.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ, ПЕ РАТАН |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ЗЕЛЕНИ ВЪЗГЛАВНИЦИ |
| ТЕГЛО | 22.500 kg |
| EAN | 8939973305152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















