БЕЗЖ.ЗВ. JXD-DS127/3V SYNCHRO JXD-DS127
Код: 465589
В наличност
Кратко описание
- ЧЕСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА : 433 Hz
- ОБСЕГ : ДО 150М ПРИ ЛИПСА НА ПРЕГРАДИ
Доставка:
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | JXD-DS127 |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 3.00 V |
| ЧЕСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА | 433 Hz |
| ОБСЕГ | ДО 150М ПРИ ЛИПСА НА ПРЕГРАДИ |
| БРОЙ МЕЛОДИИ | 36 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.150 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЛИСТЕР ОПАКОВКА |
| EAN | 3800132511576 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











