ВЪЛНЕНА ЗАВИВКА 150Х200 СМ.
Код: 460521


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОЛЕКОТЕНА ЗАВИВКА
- МАТЕРИАЛ : ВЪЛНА/ПОЛИЕСТЕР
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 1500.00 мм
- ШИРИНА : 2000.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 300 g/m2
Доставка:
Цена: 25.56 €20.44 € / 39.98 лв.
Спести: 20 %
| МОДЕЛ | 150Х200 СМ. |
| ТИП | ОЛЕКОТЕНА ЗАВИВКА |
| МАТЕРИАЛ | ВЪЛНА/ПОЛИЕСТЕР |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | ЕКРЮ |
| ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| ШИРИНА | 2000.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 300 g/m2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЪЛНЕЖ-ВЪЛНА/ПЕ |
| EAN | 3800122909093 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










