ОЛЕКОТЕНА ЗАВИВКА DITEX 200X210 СМ МФ СИНЬО 300 ГР/М2
Код: 242434


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОЛЕКОТЕНА ЗАВИВКА
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ДЪЛЖИНА : 2100.00 мм
- ШИРИНА : 2000.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 300 g/m2
Доставка:
Цена: 17.89 €13.41 € / 26.23 лв.
Спести: 25 %
| Марка | DITEX |
| МОДЕЛ | 200X210 СМ МФ СИНЬО 300 ГР/М2 |
| ТИП | ОЛЕКОТЕНА ЗАВИВКА |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИНЬО |
| ДЪЛЖИНА | 2100.00 мм |
| ШИРИНА | 2000.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 300 g/m2 |
| EAN | 3800236372882 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










