ЕЛЕКТРОЖЕН STANLEY WD160IC1
Код: 497358
STANLEY ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН WD160@
В наличност
Кратко описание
  • ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН : ИНВЕРTOРЕН
  • МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК : 160 A
  • МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА : 1.6 мм
  • МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА : 4.0 мм
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от7.34
/
14.36лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Количество
Компактен и ефективен инверторен електрожен
Електрожен Stanley WD160IC1 е инверторен апарат, предназначен да осигури ефективно заваряване за широк кръг от задачи. С максимална сила на заваръчния ток от 160 A и минимална от 10 A, той позволява прецизен контрол при работа с различни материали. Апаратът е съвместим с електроди с диаметър от 1.6 мм до 4.0 мм, което го прави гъвкав инструмент за различни дебелини и видове заварки.
Прецизен контрол и ясен дисплей
Преносимост и окомплектовка
МаркаSTANLEY
МОДЕЛ
WD160IC1
ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН
ИНВЕРTOРЕН
МИН.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК
10 A
МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК
160 A
МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА
1.6 мм
МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА
4.0 мм