ЕЛЕКТРОЖЕН RAIDER PRO RDP-IW37
Код: 230115
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН : ИНВЕРTOРЕН
- МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК : 300 A
- МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА : 1.6 мм
- МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА : 5.0 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.65 €
/
7.14лв.
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-IW37 |
| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН | ИНВЕРTOРЕН |
| МИН.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК | 20 A |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК | 300 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 1.6 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 5.0 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972029569 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























