ОХЛАЖДАЩА ПОСТЕЛКА ЗА ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ 60X80CM DOGS COLLECTION 491001260
Код: 235642
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
| Марка | DOGS COLLECTION |
| МОДЕЛ | 491001260 |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 см |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 2.130 kg |
| EAN | 8719202992601 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












