ЛЕГЛО ЗА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ 79X58X22CM INTEX 48701NP
Код: 237060
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
Купи на изплащане
от3.67 €
/
7.18лв.
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 48701NP |
| ШИРИНА | 79.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 58.00 см |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 2.660 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ПОМПА В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6941057429335 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















