ЧАНТА ЗА ПРЕНАСЯНЕ НА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ PETS COLLECTION 491810270
Код: 220298
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 51.00 см
| Марка | PETS COLLECTION |
| МОДЕЛ | 491810270 |
| ВИСОЧИНА | 51.00 см |
| ШИРИНА | 32.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 35.00 см |
| ЦВЯТ | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВИСОЧИНА С ДРЪЖКА: 105CM |
| EAN | 8720573485074 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















