Ютия SOLAC OPTIMA+ 3000 CERAMIC PV2024
Премахнете най-упоритите гънки с парната ютия SOLAC OPTIMA+ 3000 CERAMIC PV2024. Максимална мощност от 3000 W и 200 g/min пара гарантират ефективни резултати.

Български 
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ | OPTIMA+ 3000 CERAMIC PV2024 |
| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | КЕРАМИКА |
| УДАРНА ПАРА | 200 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ЗЕЛЕН |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 45 g/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.9 м |
| МОДЕЛ | OPTIMA+ 3000 CERAMIC PV2024 |
| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 45 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 200 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.9 м |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ЗЕЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433766187050 |