ВОДОСТРУЙКА KARCHER K2 Universal Edition
Код: 802611




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 81.80 €69.53 € / 135.99 лв.
Спести: 15 %
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ | K2 Universal Edition |
| ТИП | ВОДОСТРУЙКИ |
| МАРКУЧ ЗА ВИСОКО НАЛЯГАНЕ | 3 м |
| РЕЗЕРВОАР ЗА ПРЕПАРАТ | Не |
| МАКС. ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА | 40 |
| ЗАСМУКВАЩА ФУНКЦИЯ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.770 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НАЛЯГАНЕ | 110.0 bar |
| ДЕБИТ (л/ч) | 360.0 L/hr |
| МОТОР С ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | Не |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ | 3.0 м |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 5.0 м |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА | Не |
| КОНСУМАТИВИ | Да |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| ВИСОЧИНА | 39.00 см |
| ШИРИНА | 28.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 18.20 см |
| ЕФЕКТИВНОСТ ЗА ЕДИНИЦА ПЛОЩ | 20.0 m2/h |
| EAN | 4066529089076 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























