LED ВЛАГОЗАЩИТЕН ПЛАФОН 12W 4000K ЧЕРЕН VIVALUX CAPRI
Код: 497579
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CAPRI
- МОЩНОСТ W : 12.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 960 LM
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | CAPRI |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 960 LM |
| ДЪЛЖИНА | 23.00 см |
| ШИРИНА | 7.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K |
| EAN | 3800228026762 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












