LED ПЛАФОН 16W 4000K IP54 БЯЛ VIVALUX BALI/S LED
Код: 235976
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BALI/S LED
- МОЩНОСТ W : 16.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1280 LM
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | BALI/S LED |
| МОЩНОСТ W | 16.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1280 LM |
| МАТЕРИАЛ | ТЕРМОПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 17.00 см |
| ШИРИНА | 17.00 см |
| ВИСОЧИНА | 4.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | G |
| EAN | 3800228027196 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














