LED АПЛИК 18W ЧЕРЕН С КЛЮЧ D-IL HALF CIRCLE
Код: 224647
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : HALF CIRCLE
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1500 LM
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | HALF CIRCLE |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 см |
| ШИРИНА | 3.00 см |
| ВИСОЧИНА | 15.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ИЗБОР ОТ 3000-6500K ОТ КЛЮЧА |
| EAN | 3800232863322 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












