ВИНТ ЗА ДЪРВО ИНОКС 3.5X20 ММ ИНОКС FIXO 20 БРОЯ DIN7505
Код: 499896
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА ВИНТА : ЗА ДЪРВО
- СТАНДАРТ : DIN7505
- ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА : 3.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА ВИНТА : 20.00 мм
- ХОДОВЕ НА ВИНТА : 1
Доставка:
| Марка | FIXO |
| МОДЕЛ | 20 БРОЯ DIN7505 |
| ТИП НА ВИНТА | ЗА ДЪРВО |
| СТАНДАРТ | DIN7505 |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ВИНТА | 20.00 мм |
| ХОДОВЕ НА ВИНТА | 1 |
| ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА | 7.00 мм |
| ФОРМА НА ГЛАВАТА | ФРЕЗЕНКОВА |
| ШЛИЦ ЗА ЗАВИВАНЕ | PZ |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА PH/PZ | 2 |
| EAN | 3800070366214 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












