ВИНТ ЗА ДЪРВО 4X50 ММ ИНОКС FIXO 10 БРОЯ DIN7505
Код: 499902
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА ВИНТА : ЗА ДЪРВО
- СТАНДАРТ : DIN7505
- ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА ВИНТА : 50.00 мм
- ХОДОВЕ НА ВИНТА : 1
Доставка:
| Марка | FIXO |
| МОДЕЛ | 10 БРОЯ DIN7505 |
| ТИП НА ВИНТА | ЗА ДЪРВО |
| СТАНДАРТ | DIN7505 |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ВИНТА | 50.00 мм |
| ХОДОВЕ НА ВИНТА | 1 |
| ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА | 8.00 мм |
| ФОРМА НА ГЛАВАТА | ФРЕЗЕНКОВА |
| ШЛИЦ ЗА ЗАВИВАНЕ | PZ |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА PH/PZ | 2 |
| EAN | 3800070366276 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












