SPC ПОДОВА НАСТИЛКА KRONO ORIGINAL ROCKO 34/AC5 БАРИСТА 1.63 M2
Код: 232222
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 34/AC5
- ДЕКОР : R077
- ДЕБЕЛИНА : 5.00 мм
Доставка:
Цена M2:
30.67 € 59.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.63 M2):
49.99 € 97.77 лв. По клиентска поръчка
| Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | ROCKO 34/AC5 БАРИСТА 1.63 M2 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 34/AC5 |
| ДЕКОР | R077 |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE |
| ДЪЛЖИНА | 1210.00 мм |
| ШИРИНА | 192.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ТИП | SPC |
| ФАСКА | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВОДОУСТОЙЧИВ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.6300 |
| EAN | 5907501813304 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












