SPC ПОДОВА НАСТИЛКА BERRY ALLOC COSMOS ДЪБ РИГА
Код: 233393




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : 30 ДЪБ РИГА
- ДЕБЕЛИНА : 5.00 мм
Доставка:
Цена М2:
17.99 € 35.19 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.71 М2):
30.76 € 60.16 лв. | Марка | BERRY ALLOC |
| МОДЕЛ | COSMOS ДЪБ РИГА |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | 30 ДЪБ РИГА |
| КЛИК СИСТЕМА | 2G CLICK SYSTEM |
| ДЪЛЖИНА | 1210.00 мм |
| ШИРИНА | 177.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ТИП | SPC |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.7100 |
| EAN | 5414404281234 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












