Незаменим и надежден помощник
Потопяемата вибрационна помпа Leo VMP/280 е незаменим помощник за източване на вода от естествени и изкуствени резервоари. Помпата е ефективна и надеждна за подаване на чиста вода под налягане от сондажи и кладенци.

Български 



| Марка | LEO |
| МОДЕЛ | VMP |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 280 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 1080.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 70.00 м |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 5.00 м |
| МАКС РАЗМЕР НА ВЪНШНИ ЧАСТИЦИ | 0.50 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202650606600 |
