ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ VENTS 125 MA
Приложение
- Постоянна и или периодична вентилация на бани, кухни и други сервизни помещения.
- Монтаж във вентилационна шахта или въздуховод.
- Съвместим с въздуховоди 100 mm.

Български 






ВАЖНО!!! ЗА НОРМАЛНАТА РАБОТА НА ВЕНТИЛАТОРИТЕ С ОПЦИЯ ТАЙМЕР, ТАЙМЕР И СЕНЗОР ЗА ВЛАЖНОСТ, ТАЙМЕР И СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ Е НЕОБХОДИМА ПОСТОЯННА ФАЗА ДО НЕГО КАТО НА ПРИЛОЖЕНАТА СХЕМА НА СВЪРЗВАНЕ КЪДЕТО:
N - нулев проводник

| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 125 MA |
| ДИАМЕТЪР | 125 mm |
| ДЕБИТ | 185 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | автоматични жалузи |
| КЛАПА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | 125 MA |
| ДИАМЕТЪР | 125 mm |
| ДЕБИТ | 185 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | автоматични жалузи |
| КЛАПА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4823016213600 |
