ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН TED BED ЛЕКА НОЩ 50Х70 СМ.
Код: 459072
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПАРЧЕНЦА ПОЛИУРЕТАНОВА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 700.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
Доставка:
| Марка | TED BED |
| МОДЕЛ | ЛЕКА НОЩ 50Х70 СМ. |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | ПАРЧЕНЦА ПОЛИУРЕТАНОВА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 70.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 700.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВЪЗГЛАВНИЦА ЛЕКА НОЩ |
| EAN | 3800140124843 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












