ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН ЛУКС КАПИТОНИРАНА 50Х70 СМ.
Код: 429165





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КАЛЪФ-ПАМУК\ПЪЛНЕЖ-ПE
- ДЪЛЖИНА : 700.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
Доставка:
Цена: 11.24 €8.43 € / 16.49 лв.
Спести: 25 %
| МОДЕЛ | КАПИТОНИРАНА 50Х70 СМ. |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | КАЛЪФ-ПАМУК\ПЪЛНЕЖ-ПE |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ДЪЛЖИНА | 700.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 600 g/m2 |
| EAN | 3800122900113 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













